BAŞAK SOĞANCI - UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

İzmir’de doğup büyüdükten sonra üniversiteye de İzmir’de devam etmiştir. Tam burslu olarak eğitim görmeye başladığı İzmir Üniversitesi psikoloji bölümünden şeref derecesi ile mezun olmuştur.

Lisans öğretimi esnasında; anaokullarında, aile danışma merkezlerinde, özel eğitim merkezlerinde, huzur evi ve hastanelerde staj deneyimleri olmuştur. Ayrıca aile danışmanlığı eğitimi ve süpervizyonunu başarı ile tamamlayarak aile danışmanı olmaya hak kazanmıştır.

Daha sonra İstanbul’a gelerek Klinik Psikoloji yüksek lisansını tamamlamıştır ve Uzman Klinik Psikolog ünvanına sahip olmuştur. Bu süre boyunca Bilişsel Davranışçı Terapi, İleri Bilişsel Davranışçı Terapi, Varoluşçu Analiz ve Logoterapi, Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi, Deneyimsel Oyun Terapisi, Çocuk Resimleri Analizi, Çizim Testleri, Moxo Dikkat Testi, Çocuk Değerlendirilmesinde Kullanılan Objektif Testler eğitimlerine ve süpervizyonlarına katılarak bu alanlarda uygulayıcı olmuştur.

Şu anda ise, danışmanlık merkezleri ve anaokullarında yetişkinler, çocuklar, gençler, aileler ve eğitimciler ve çiftler ile çalışarak hizmet vermektedir.


Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)


Oturum ücreti: 300TL

 

Çocuk Kararı Alma ve Sağlıklı Hamilelik

 

Evlilik

 

Kariyer

 

Nitelikli Ebeveynlik 

 

Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki