DUYGU KAYA - UZMAN PSİKOLOG

2011 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Duygu Kaya, lisans eğitimi sırasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve çeşitli okullarda psikolog olarak staj çalışmalarında bulundu.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Mey-Diageo’da İnsan Kaynakları Departmanı’nda Eğitim Analisti olarak çalışmaya başladı. Şirketteki 5 yıllık çalışma sürecinde yaklaşık 1000’e yakın çalışanın yurt içi ve yurt dışı eğitimlerinin gerçekleştirilmesi, hem kişisel gelişim hem de teknik eğitim ihtiyaçlarının analizi, “Liderlik Programı”, “Kurum Kültürü Programı”, “Talent Pool” gibi projeler ile çalışanların kariyer gelişimine destek oldu. Aynı zamanda şirkette geçirdiği 5 yıllık çalışma sürecinde “Doğru Nefes Teknikleriyle Stres Yönetimi”, “Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri”, Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitimi”, “Eğiticinin Eğitimi” gibi farklı alanlarda eğitimler ve sertifikalar aldı.

2016 yılında Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlayarak iki yıl içerisinde hem lisansüstü eğitimini hem de “Doğum Psikoterapistliği Eğitimi” modüllerini tamamladı ve ardından özel bir okulda okul psikoloğu ve eğitim koordinatörü olarak çalıştı. Okul öncesi yaş grubundaki çocuklarla çalıştığı bu dönemde; “Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi”, “Deneyimsel Oyun Terapisi” gibi farklı alanlarda sertifikalar aldı.

Şu anda Türkiye’nin köklü kurumlarından Türkiye Jokey Kulübü’nde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaktadır.


Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)


Oturum ücreti: 175TL

 

Çocuk Kararı Alma ve Sağlıklı Hamilelik

 

Evlilik

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki