EZGİ ATAY - UZMAN PSİKOLOG

Ezgi Atay, 2017 yılında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji anadal ile Uluslararası İlişkiler yandal programından onur öğrencisi olarak mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca çeşitli şirketlerde, hastanelerde ve derneklerde gönüllü olarak görev alarak staj deneyimi kazandı. 

 

2019 yılında, Uluslararası Aile Terapisi Derneği (IFTA) tarafından akredite edilen Özyeğin Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi yüksek lisans programından yüksek onur derecesi ile mezun oldu. Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nden Aile Danışmanlığı Sertifikasını aldı. Özyeğin Üniversitesi bünyesinde kurulan Çift ve Aile Merkezi’nde yoğun süpervizyon eşliğinde birey, çift ve ailelerle görüşmeler gerçekleştirerek klinik çalışmalarını tamamladı. 2018-2019 yıllarında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Semiha Şakir Çocuk Evleri Sitesi’nde 2-6 yaş arası çocuklarla oyun terapisi müdahaleleri içeren psikoterapi çalışmaları gerçekleştirdi. Aynı zamanda, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli ilkokullarda çocuk gelişimi alanında seminerler verdi. ICEEFT (International Centre for Excellence in Emotionally Focused Therapy) tarafından onaylanmış "Duygu Odaklı Çift Terapisi" eğitimini tamamladı ve uluslararası sertifikasyon sürecine girdi. Türk Psikologlar Derneği’nden “Çocuk Değerlendirme Testleri” uygulayıcı sertifikasını aldı.

Türk Psikologlar Derneği (TPD) ve Çift ve Aile Terapileri Derneği (ÇATED) üyesi ve aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Çift ve Aile Çalışmaları Birimi başkanıdır.

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

 

Oturum ücreti: 235TL 

 

Çocuk Kararı Alma ve Sağlıklı Hamilelik

 

Evlilik

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki