GÖKÇE ÜNAL - UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

 Gökçe Ünal, Beyoğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü “Yüksek Onur” derecesi ve çift anadal programı kapsamında İşletme-Ekonomi bölümünü birincilikle tamamladı. Lisans eğitimi sırasında çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde, şirketlerde ve sivil toplum örgütlerinde stajlarını tamamladı.

Lisans eğitiminin ardından, Şişecam A.Ş.’ye bağlı Paşabahçe Mağazaları A.Ş.’de İnsan Kaynakları Departmanına bağlı İşe Alma Destek Sorumlusu olarak çalışma hayatına başladı. Aynı yıl içerisinde Sanat Psikoterapileri Derneği’nin Travmada ve Sahada Kullanılabilecek Sanat Terapisi Müdahaleleri Eğitim Programı’na katıldı. Marmara Üniversitesi kapsamında gerçekleştirilen süpervizyonlu Aile Danışmanlığı Sertifika Programı’nı tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanını kazandı. Genç Hayat Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Soma ve Kınık Travma Sonrası Öğretmenlerle Çalışma programında yardımcı psikolog olarak yer aldı.

Yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda tamamladı. Yüksek lisans stajını Surp Pirgiç Ermeni Hastanesi poliklinik, servis ve akliye bölümlerinde çalışarak ve aktif bir şekilde, süpervizyonlu bir şekilde danışan görerek tamamladı. Eşzamanlı olarak Özyeğin Üniversitesi Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı’nda Yrd. Doç. Dr. Deniz Tahiroğlu tarafından yürütülen bir projede TÜBİTAK Proje Asistanı olarak çalıştı. Yüksek lisans eğitimi sırasında ve sonrasında çeşitli İngilizce-Türkçe psikoloji kitaplarının çevirmenliklerini yürüttü.

Şu anda Commeetment’ta Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmakta ve klinik bir merkezde danışan görmektedir. Klinik uygulamalarında ağırlıklı olarak Bilişsel Davranışçı Terapi yaklaşımı kullanılmaktadır.

 

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

 

Oturum ücreti: 300TL

 

Çocuk Kararı Alma ve Sağlıklı Hamilelik

 

Evlilik

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam

 

Kariyer

Romantik İlişki