RUKİYE AYDIN - UZMAN PSİKOLOG

2017 yılında Işık Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Eğitim hayatı boyunca Çağrışım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bahçelievler Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve NP Beyin Hastanesi’nde staj yapmıştır. Lisans eğitimi sırasında Prof. Dr. Gülden Güvenç ve Yrd. Doç. Sabahat Çiğdem Bağcı tarafından yürütülen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği işbirliğinde ortaokul ve lise öğrencileriyle mentorluk çalışmalarını devam ettirmiştir.

Lisans eğitiminin ardından Okyanus Koleji’nde gönüllü psikolog olarak görev almıştır. Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Sertifika Programı kapsamında Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde kadınlarla bireysel görüşmeler gerçekleştirerek Aile Danışmanı ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Şema Terapi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ve Çocuklara Uygulanan Objektif Testler eğitimlerini tamamlamış olup 2018 yılından beri Büyükçekmece Özel Terapi Bakım ve Yaşam Merkezi’nde şizofreni ve bipolar bozukluk hastalarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

Oturum ücreti: 175TL

 

Evlilik

 

Kariyer

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki