SEREN SALTOĞLU - UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Seren Saltoğlu, lise eğitimini Sankt Georg Avusturya Lisesi’nde tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne burslu olarak kabul edilmiştir. Buradan “Yüksek Onur” derecesi ile mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda tamamlamıştır. Buradan da “Yüksek Onur” derecesi ile mezun olup, hem lisans hem de yüksek lisans eğitimi boyunca birçok devlet ve özel hastanede gönüllü stajlar yapmış ve bu esnada depresyon, kaygı bozuklukları, OKB, bağımlılık, psikoz dahil olmak üzere çok çeşitli tanı gruplarını gözlemleme imkanı bulmuştur.

Yüksek lisans bitirme tezini “Farklı Başetme Stillerinin Karanlık Üçlü Kişilik Özellikleri ve Psikolojik İyi Oluş Arasındaki Aracı Rolü” üzerine yazmış ve yüksek lisans eğitimi sırasında süpervizyon eşliğinde Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünde danışan görmüştür.

Aldığı eğitimler arasında Mindfulness Temelli Stres Azaltımı, Çözüm Odaklı Terapi ve birçok test eğitimi bulunmakta ve özel ilgi alanlarını kaygı bozuklukları, duygudurum bozuklukları, fobiler, ilişkisel problemler, yaşam kalitesi, stresle baş etme becerileri gibi konular oluşturmaktadır.

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

Oturum ücreti: 235TL

 

Evlilik

 

Kariyer


Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki