YAĞMUR KIRDAR - UZMAN PSİKOLOG

Yağmur Kırdar, 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Eğitimi esnasında pek çok okulda özellikle “Mesleki Rehberlik” üzerine çalışmalar yaptı. Lisans döneminde katıldığı projelerle yurtdışında pek çok ülkede Türkiye Kültür Temsilcisi olarak yer aldı. Aynı dönemde Eskişehir Basket Spor Kulübü’nde bireysel danışman olarak görev almıştır.

Mezuniyetinin ardından önce özel öğrenci olarak, 2017 yılında da asil olarak Marmara Üniversitesi Egzersiz ve Spor Psikolojisi Tezli Yüksek Lisans Programı’na kabul edildi. Yüksek Lisans eğitimi devam ederken, 3 yıl boyunca özel bir eğitim şirketinde eğitim danışmanı ve psikolojik danışman olarak görev aldı.

2017’de Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Takımı’nda aile seminerleri vermiştir. 2018-2019 sezonunda Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü’nde 10-15 yaş grubu genç futbolcularla ve aileleriyle “Yaşam Becerileri” üzerine çalışmıştır. Bu çalışma daha sonra makale haline getirilip Europen Federation of Sport Pschology (FEPSAC) aracılığıyla 15. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi’nde, Almanya’da, sunulmuştur.

Kendisi de eski sporcu olan Yağmur Kırdar, genç ve yetişkin sporcuların gelişimlerine destek olmak adına halen bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

Oturum ücreti: 225TL

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam