SEZİN ÇELİKKANAT MISIRLI - UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptı. Lisans eğitimi sırasında Endüstri ve Örgüt Psikolojisi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında staj yaptım. Çocuk Değerlendirme Testleri, Klinik Görüşmeler, DSM 5’e göre Klinik Bozukluklar, Cinsel İşlev Bozuklukları, Yeme-Uyku Bozuklukları alanlarında eğitimler aldı. Stajının ardından kurumsal bir firmada çalışmaya devam ederken çeşitli seminerlerde Gençlik ve Ergenlik Psikolojisi, Romantik İlişkiler konulu sunumlar yaptı.

Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü benimseyerek terapi eğitimini aldı, süpervizyonlarını tamamlayıp uygulayıcı sertifikasına hak kazandı. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminin yanı sıra Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi eğitimini de aldı. Uzman Klinik Psikolog olarak her iki terapi yöntemini de uygulamaktadır.

2013-2015 yılları arasında çocuk-ergen ve yetişkinlere Psikolog olarak psikolojik danışmanlık desteği verdi. Yüksek lisansını tamamlayarak etik ilkeler çerçevesinde 2015 yılından itibaren Uzman Klinik Psikolog olarak ergen ve yetişkinlerle görüşmelere devam ediyor.

2016 yılının Temmuz ayından itibaren Reklam ajansında Uzman Marka Yöneticisi olarak çalışıyor, psikolojik danışmanlık hizmetlerine Ergen ve Yetişkinlerle yaptığı online görüşmeleri ve kurumsal danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist olarak kariyerine devam etmektedir.

Danışmanlık verdiği modüller (Detaylı Bilgi için Aşağıda Yer Alan Modül Adının Üzerini Tıklayın!)

Oturum ücreti: 300TL

 

Evlilik

 

Kariyer

 

Nitelikli Ebeveynlik

 

Nitelikli Yaşam

 

Romantik İlişki