SIKÇA SORULAN SORULAR

Modülü satın aldıktan sonra iletişim bilgilerinden Commeetment'ı arayıp randevu almanız, danışmanlık görüşmenizin gün ve saatini belirlemeniz gerekmektedir. Randevu almak için tıklayın.

Danışmanlık görüşmeleri İstanbul içindeki danışanlarımız için Trump Towers'daki Commeetment ofisinde gerçekleştirilmektedir.

Ofisimiz Trump Towers, Mecidiyeköy/Şişli/İstanbul’da yer almaktadır.

Ofisimiz metro ve metrobüs durağına yürüyüş mesafesindedir. Bunlara ek olarak, özel aracınız veya diğer toplu taşıma araçlarını kullanarak da ofisimize ulaşabilirsiniz.

Evet. Modül görüşmesini ofiste yapan danışanlarımız Trump Alışveriş Merkezi’nin otoparkını kullanabilirler.

Evet. İstanbul içinde ofisimize gelemeyen ya da İstanbul dışındaki danışanlarımız için görüşmelerimiz görüntülü arama (FaceTime, Whatsapp veya Skype) yoluyla gerçekleştirilmektedir.

Hayır. İstanbul dışındaki danışanlarımız için görüşmelerimiz görüntülü arama (FaceTime, Whatsapp veya Skype) yoluyla gerçekleştirilmektedir.

Danışan kendisine uygun olacağını belirttiği gün ve saatler içinde davet edildiği görüşmelere katılmakla yükümlüdür. Danışan, ancak en az 24 (yirmi dört) saat öncesinden geçerli bir mazeret bildirmek ve sadece 1 (bir) kez ile sınırlı olmak üzere rezervasyon gerçekleştirilmiş söz konusu modül görüşmesine katılmayabilir. Aksi tüm hallerde, hizmet Danışan’a verilmiş sayılır ve Commeetment’ın yükümlülüğü ortadan kalkar.

Her 1 oturumun yaklaşık süresi toplam 60 dakikadır. Her oturumun son 10 dakikası danışanlarımızın soru ve cevapları için ayrılmıştır.

Eğer danışan belirlenmiş rezervasyonuna geç kalırsa kendi oturum süresi geciktiği süre kadar kısalacaktır.

Modüllerin geçerlilik süresi satın alındığı tarihten itibaren 1 yıldır.

Hayır. Danışan bu kapsamda verilecek hizmetin hiçbir şekilde terapi veya tedavi niteliğinde olmadığını peşinen kabul etmektedir.

Hayır. Modüllerin hiç birisi kişiye özel değildir, konu dikkate alınarak genel nitelikte hazırlanmıştır.

Evet. Satın alınan modülün konusuyla ilgili daha detaylı özel bir danışmanlık talep edildiği takdirde danışmanımız sizin için kişiye özel bir yol haritası hazırlayabilir. Buna devam edip etmemek tamamen danışanımızın kendi kararıdır.

Grup halinde alınan modüller için indirim uygulanmaktadır. Geçerli indirim oranları için lütfen Commeetment ile iletişime geçiniz.

Hayır. Satın alınan bir modül, başka bir modül veya hizmet ile değiştirilemez.

Hayır. Satın alma sırasında belirtilen kişi dışında başka birine bu hak devredilemez.

Evet. Bunun için satın alma işlemi sırasında bu bilgiyi Commeetment ile paylaşmanız gerekmektedir.

Danışmanlık modülüne katılan kişi 18 (on sekiz) yaşından büyük (reşit) olduğunu, vesayet altında olmak da dahil olmak üzere hak ve fiili ehliyetini kullanması yönünde herhangi bir surette kısıtlama altında olmadığını beyan ve garanti eder. 18 yaşının altındaki kişiler ailelerinin eşlik etmesiyle ya da onların yazılı onayıyla görüşmelere katılabilirler.